70-річчя з Дня народження Назарія Яремчука

30.11.2021

Сьогодні, 30 листопада, 70-річчя з Дня народження народного артиста, Героя України, неповторного соловейка Буковини, простого буковинського хлопця, який став гордістю країни, пропагуючи у світі рідну українську пісню - Назарія Яремчука.
Учні 2 - Б класу згадали про нашого видатного співака, послухали пісні у виконанні Назарія Яремчука, підспівували.

Today, the 30th of November, the 70th anniversary of the birthday of the People's Artist, Hero of Ukraine, unique nightingale of Bukovyna, a simple Bukovynian guy who became the pride of the country, promoting the native Ukrainian song in the world - Nazariy Yaremchuk. Students of 2 - B class remembered our outstanding singer, listened to songs performed by Nazariy Yaremchuk, sang along to him.