Українсько-італійський проект “Supporting school inclusion and parenthood in Ukraine”

27.11.2021

Вчителі початкових класів та  асистенти ліцею продовжили роботу у навчальних тренінгах у рамках українсько-італійського проекту “Supporting school inclusion and parenthood in Ukraine” (Підтримка соціальної інклюзії і батьківства в Україні).

26 листопада педагоги взяли участь в тренінгу «Інклюзія в Україні. Тренінг з інклюзивної освіти Inclusione in Ucraina_Training on inclusive education».

Це вже сьома зустріч у форматі вебінарів. Зустрічі у такому форматі з італійськими спеціалістами відбуватимуться аж до червня 2022 року.

Цього разу зустріч мала практичне спрямування. Слухачі практикувалися онлайн у створенні ігор, розповідей та інструкцій для діток. Вчилися складати комунікативні таблиці, соціальні розповіді.  Завдяки італійським колегам – спікерам зустрічі Maria Antonietta Difonzo та Simonetta Siimbani учасники вебінару набули практичних навичок.