«З днем народження, моя Україно!»

28.08.2021

24 серпня до 30-ї річниці Дня незалежності України в міській бібліотеці-філії №21 відбувся святковий захід «З днем народження, моя Україно!», на якому були присутні журналіст, краєзнавець Ю. С. Гусар, поет Михайло Брозинський, працівники бібліотеки, учні Чернівецького багатопрофільного ліцею № 4.

З піднесеним настроєм учні 8-В, 8-Г, 11-А, 11-Б класів нашого ліцею Самойленко Єлизавета, Краснопєєва Ганна, Прідрік Вадим, Татарен Максим , Ткачук Олександра, Хмельовський Володимир декламували вірші відомих поетів: «Україно моя співуча», «Україна – то не звук і не просто слово», «Любіть Україну», «Державний прапор України», «Я дитина українська, вкраїнського роду». Учнів підготували вчителі української мови та літератури: Ванзар Є. Т., Семенова Н. С., Лакуста О. М.

Статтю про цю подію надруковано в буковинській газеті «Відродження» за 26 серпня 2021 року.