Чернівецький багатопрофільний ліцей №4 – офіційний центр підготовки для здачі Cambridge Exams

30.10.2020

Чернівецький багатопрофільний ліцей №4 - офіційний центр підготовки для здачі Cambridge Exams

Ви вирішили здавати іспит на знання мови, але знаходитесь у стані  пошуку центра здачі? Ми раді вам повідомити, що тепер у нашому закладі всі бажаючі (не тільки учні ліцею №4) зможуть здати Cambridge Exams,а також отримати поради та рекомендації щодо іспитів  та терміну реєстрації.  Здавати іспити можуть учні, починаючи з 2-го чи 3-го класу (Starters, Movers, Flyers), але особливу увагу варто звернути учням 9-х та 11-х класів, адже  МОН оприлюднило перелік міжнародних мовних іспитів, результати яких учням 9-х та 11-х класів  зараховують як оцінку ДПА з іноземної мови. Тобто успішна здача мовних іспитів (KET, PET, FCE) гарантує Вам "12" балів з ДПА . Бажаємо всім успіхів у досягненні цілей!