МО вчителів іноземних мов

17.03.2020

Ряд важливих питань на тему удосконалення педагогічної майстерності вчителів як мова успішного формування в учнів предметних компетенцій вирішували сьогодні на засіданні, багатопрофільного ліцею 4, вчителі англійської мови. Обговорили основні питання рівневої диференціації досягнень учнів та аналіз стану підготовки учнів 9-ого та 11-х класів до ДПА та складання ЗНО з англійської мови. Розглянули питання, які стосуються формуванню мовленнєвої компетенції учнів через продуктивну творчу діяльність на уроках англійської мови. Краснопортко Юлія Олександрівна, вчитель англійської мови, наголосила, на тому що потрібно зробити для подальшого провадження в практику роботи. Також свої бачення стосовно шляхів удосконалення педагогічної діяльності висловили такі вчителі англійської мови як: Фоміна Тетяна Львівна, Бєляєва Наталія Володимирівна та Барабаш Юлія Григорівна. Намічено низку заходів, які потрібно виконувати першочергово.
Таким чином, спільне обговорення питань та обмін досвіду допомагає швидше і ефективніше їх вирішувати.