ІI Всеукраїнська олімпіада з математики для учнів 5-7 класів у Києві

16.05.2019

Другий рік поспіль учень 6Б класу Чернівецького багатопрофільного ліцею №4 Засимович Богдан (вчитель Ю.О.Андрух) представляє команду Чернівецької області на ІI Всеукраїнській олімпіаді з математики для учнів 5-7 класів. Команда була сформована  за результатами обласної олімпіади «МініМудрик», проведеної факультетом математики та інформатики ЧНУ ім. Ю.Федьковича.

Математична олімпіада проходила у Києві з 9 по 12 травня 2019 року.  В ній взяли участь 61 школяр з майже усіх регіонів України – по одному представнику 5, 6 та 7 класу від кожної області. Олімпіада проходила в два тури, на кожному з яких учасникам пропонувалося розв’язати 5 задач. В складній боротьбі Богдану Засимовичу вдалося завоювати диплом ІІІ ступеня!