День цивільного захисту у ліцеї

10.05.2019

В рамках Дня цивільного захисту 11 травня в Чернівецькому багатопрофільному ліцеї № 4 відбулися такі заходи: лінійка, тематичні години на тему: «Надання першої допомоги у випадку радіаційної небезпеки, виготовлення ватно-марлевих пов’язок, інтерактивна вікторина, презентація малюнків «Захист людини у надзвичайних ситуаціях», зустріч з представниками управління ДСНС України в Чернівецькій області, під час якої учні ознайомились з спецтехнікою та спорядженням і вчилися користуватися первинними засобами пожежогасіння. Представники Товариства Червоного Хреста цікаво провели заняття з надання першої допомоги людині у разі травмування чи втрати свідомості. Учні мали можливість практично застосувати знання на манекенах. Старшокласники продемонстрували учням 1-9 класів, як використовувати засоби індивідуального захисту.

Злагоджено та чітко була проведена екстрена евакуація учнів та працівників ліцею у випадку землетрусу.