Всеукраїнський конкур дитячого читання “Книгоманія -2019.”

18.03.2019

14 березня в рамках проведення Тижня дитячої книги у ліцеї № 4 відбувся 1 етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання “Книгоманія – 2019”. Шість конкурсантів найкращих читачів представила до змагання координатор конкурсу бібліотекар Дудка С.С.: Іванчук Олександр 6-А клас, Урсакій Аріана 6-А клас, Кормиш Ліза 7-А клас, Пташинський Максим 7-А клас, Починок Ірина 7-Б клас, Бруневич Юліана 7-В клас представляли прочитані книги, розповідали короткий зміст, демонстрували презентації та свої читацькі щоденники. Атмосфера свята була цікавою та змістовною. Всі в аудиторії були в захоплені ерудицією та артистизмом конкурсантів. Оцінювали учасників поважне журі, яке і визначило переможців-суперчитачів. Це Іванчук Олександр серед учнів 6-х класів та Починок Ірина серед учнів 7-х класів. Своїм прикладом вони довели, що читати - це круто, а брати участь у конкурсі справді варто. Переможці 1 етапу вже готуються до 2 міського, який відбудеться 15 квітня в Центральні дитячій бібліотеці.