«Вивчай та розрізняй: інфо-медійнаграмотність»

28.02.2019

Цьогоріч наш ліцей, як і інших 11 шкіл міста, долучився до проекту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійнаграмотність», що виконуєтьсяміжнародноюорганізацією IREX та їїукраїнськими партнерами МБФ «Академіяукраїнськоїпреси» і StopFake, за підтримки Державного департаменту США та Міністерствазакордонних справ і справ СпівдружностінаційВеликоїБританії. Метою проекту є розробка і впровадженняефективноїмоделірозвиткунавичок критичного сприйняттяінформації у пілотнішколи. Він розрахований на учнів 8-9 класів з предметів «Українська мова та література», «Історія» та «Мистецтво». З метою якісного запровадження проекту вчителі ліцею Кожуленко О.Б., Бушина С.В. та Сінгаєвська Н.С.  у лютому взяли участь у  дводенному тренінгу «Викладання медіаграмотності на уроках української мови та літератури, історії та мистецтва» у Чернівцях, а потім - п’ятиденному в м.Київ. Повчальні ігри та вправи, сучасні технології та ефективні методи зроблять навчання цікавішим та кориснішим.