04.12.2018

3 жовтня у Чернівецькому багатопрофільному ліцеї №4 відбулися дві незвичайні зустрічі з Галиною Пагутяк.

На першій із них Шевченківська лауреатка разом з видавцем і письменником Василем Габором ділились зі старшокласниками секретами написання есеїв.

На другій – з п’ятикласники оживили казку Галини Пагутяк «У кожного є бабуся», де слова автора зачитала письменниця, а діти поставили сценки про неймовірні пригоди щурика Гризостомуса, киці Мальви і песика Героя.

Персонажі казки завдяки щирій  дружбі долають шлях до дівчинки, яку прозивали бабусею. Також відбулась вікторина за казкою, де діти продемонстрували своє уважне прочитання твору.

Після зустрічі всі охочі взяли автографи у письменників Василя Габора та Галини Пагутяк.

Того ж дня учні 8 А класу були присутні на зустрічі з Галиною Пагутяк у Муніципальній бібліотеці імені Анатолія Добрянського.