27.10.2018

З метою підвищення загального рівня правової культури, вдосконалення системи правової освіти населення, 26 жовтня 2018 року до Чернівецького окружного адміністративного суду завітали учні 5-Б класу Чернівецького багатопрофільного ліцею №4.
Енергійних та зацікавлених школярів ознайомили із роботою кожного структурного підрозділу суду.
Завітали відвідувачі і до робочого кабінету голови Чернівецького окружного адміністративного суду, в якому Тетяна Брезіна продовжила розмову з дітьми та розповіла про важливу роль суду у відновленні порушеного права та про особливість адміністративного судочинства.
В подяку за цікаву розповідь, приділену увагу та час учні подарували голові суду свої малюнки на тему: “Суд очима дітей”.
Надалі для перегляду відео-сюжету про основні права та обов'язки дитини, гостей було запрошено до великої судової зали.
Продовжив розповідь з школярами суддя-спікер Олег Анісімов, який розповів про символи судової влади, а також про свій досвід роботи судді.
Насамкінець, гості поділилися позитивними враженнями від зустрічі та виявили бажання і в майбутньому відвідати Чернівецький окружний адміністративний суд.

Стаття на сайті