Діти об єднують Україну

10.09.2018

3 вересня учні 2-А класу мали можливість  взяти участь у проведені уроку – спілкування по скайпу з дітьми із Києва, Новомосковська, Славянська.

Після «Клубочка компліментів» та привітання вчителя діти ділилися враженнями від літніх канікул, розповідали про нових друзів.

Вчителька запропонувала розширити це коло шляхом знайомства з новими містами та новими друзями через онлайн-спілкування в скайпі. На зв'язок вийшли школи з Києва, Новомосковська та Слов янська. Представники кожного із міст загадували своїм новим друзям загадку, в якій було зашифровано назву міста, розповідали про визначні пам ятки місцевості.

Основним завданням уроку було виконання спільної справи – виготовлення та прикрашання рушників, написання на рушниках  побажань для  всіх діток .

Згодом учні утворили півколо з рушничками та виконали пісню Тіни Кароль «Україна – це я».

Ось таким чином, в міру своїх можливостей, другокласники Чернівецького багатопрофільного ліцею №4 разом зі своїм педагогом Лясковською Тетяною Василівною, намагались об єднати Україну.