01.09.2018

У рамках програми співпраці між школами країн Європи, вчитель англійської мови, Бєляєва Н.В., відвідала серію, які проводилися 19 липня у Києві, а саме: "Концепція універсального дизайну та його впровадження у навчання", " Діяльність Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні, про поняття академічної доброчесності, її регулювання рівні, види порушень академічної доброчесності, розвиток культури доброчесного навчання в школах та університетах", " Мистецтво виступати на публіку. Як керувати своїм голосом, тримати увагу аудиторії, робити презентації яскраво і бути переконливими. ", " Відзнаки "eTwinning" (NQL, EQL, EP, eTwinning School, проект місяця)".
Окрім навчання учасники мали можливість насолодитися спілкуванням у колі колег-однодумців – поділитися корисними напрацюваннями та розділити радість від досягнень у програмі.