«МініМудрик»

02.05.2018

Вітаємо Засимовича Богдана з дипломом ІІ ступеня на І Всеукраїнській олімпіаді з математики для учнів 5-7 класів в Києві!

Учень 5Б класу Засимович Богдан (вчитель Ю.О. Андрух), переможець математичної олімпіади «МініМудрик» для учнів 5-7 класів, яка щорічно проходиться на математичному факультеті ЧНУ ім. Ю.Федьковича, гідно представив юних математиків міста Чернівці на Першій Всеукраїнській олімпіаді для учнів 5–7 класів, що проходила з 27 по 30 квітня під егідою Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Олімпіада проводилася в 2 тури, в ній брали участь по одному учню 5, 6 та 7 класів від кожної області. В напруженій боротьбі Богдан посів третє рейтингове місце та отримав диплом ІІ ступеня.

Вітаємо переможця і бажаємо нових звершень!