Конкурс шпаківень

04.04.2018

Вже вп’яте міський парк імені Юрія Федьковича проводить  екологічну акцію "Дах для птаха". У конкурсі взяло участь понад 20 чернівецьких шкіл, що представили 40 шпаківень, кожна з яких – це справжній витвір мистецтва: деякі розмальовані квітами, соняшниками, один учасник  навіть збудував для птахів ціле господарство.  Журі високо оцінило роботи учасників конкурсу, адже, виготовляючи шпаківню, що буде служити затишним житлом для пернатих друзів, діти вкладали  частинку своєї душі та любові. Тож непросто було визначити переможців. Однак, керуючись основними критеріями конкурсу: естетична привабливість роботи, функціональність та якість виконання, – журі вибрало кращі з-поміж них. Серед переможців є і робота нашого ліцеїста, Кузнєцова Валентина, учня 7-Б класу. Свою шпаківню у вигляді дідуся хлопчик  змайстрував  з фанери. За участь у конкурсі школяр отримав грамоту і медаль. Вітаємо переможця!