День безпечного Інтернету

07.02.2018

5 та 6 лютого 2018 року у Чернівецькому багатопрофільному ліцеї № 4 було проведено День безпечного Інтернету під гаслом: «Створюй, спілкуйся та поважай:кращий Інтернет починається з тобою» з метою залучити до дій кожного, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. День безпечного Інтернету надав унікальну можливість для проведення заходів із безпеки в Інтернеті разом зі всім світом. У ліцеї було проведено виставку стіннівок, плакатів та малюнків учнів присвячених безпеці в Інтернеті. Учні 4 Б класу під керівництвом Руснак Марія Тодорівна підготували та роздавали усім учням, батькам, вчителям пам’ятки  «Я – за безпечний Інтернет!» На уроках вчителями ліцею були проведені інформаційні хвилинки із застосуванням відео-сюжетів, для учнів старших класів проведено віртуальна екскурсія «Серверна – функціонування серверного та телекомунікаційного обладнання». Під час перерв учні ліцею мали змогу переглянути відео фільми щодо Безпечного користування Інтернетом. Учні початкової ланки проходили он-лайн тестування та гру на сайті http://www.prointernet.in.ua/. Вчителі інформатики ліцею повідомили про заходи у навчальному закладі використовуючи  хештег #SID2018 та  #SaferInternetDay#lyceum4SID2018 у соціальній мережі Facebook.